ВІДБУЛАСЯ ПІДСУМКОВА НЕОНАТАЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ

20 червня 2018 року відбулася підсумкова неонатальна конференція, на якій були обговорені результати роботи неонатальної служби м. Полтави та Полтавської області.

З доповідями виступили:

- д.мед.н., професора Шкурупій Д.А.: «Альбумін в неонатології»;

- д.мед.н., професор Ковальова О.М.: «Пакети рішень з попередження виникнення ВШК у передчасно народжених дітей»;

- представник фірми «Nestle» Дударева Тетяна: «Невідомі факти про грудне молоко».

Всі присутні на конференції привітали лікарів-інтернів неонатологів з успішною здачею підсумкової атестації.

Почесними грамотами були відзначені:

- Щербань Олена Анатоліївна – завідувачка відділення передчасно народжених дітей та патології новонароджених ДМКЛ м. Полтава.

- Буткова Галина Олексіївна – лікар неонатолог відділення інтенсивної терапії новонароджених ПМКПБ.

- Шуміліна Ніна Сергіївна – старший ординатор відділення постнатального нагляду Полтавського обласного перинатального центру.

- Шабельник Катерина Бейлівна – завідувачка відділенням інтенсивного виходжування та реабілітації новонароджених ПОДКЛ.