ВИПУСК ЛІКАРІВ-СПЕЦІАЛІСТІВ – 2018 ВДНЗУ «УМСА»

26 червня 2018 року відбулось урочисте засідання вченої ради навчально-наукового інституту післядипломної освіти з нагоди 60-го випуску лікарів-спеціалістів.

У цей день сертифікати отримали 148 лікарів-спеціалістів медичного профілю та 118 лікаря-стоматолога, які будуть працювати не лише в лікувально-профілактичних закладах Полтавської області, а й за її межами.

З вітальним словом до присутніх звернулися ректор академії професор Вячеслав Ждан, начальник відділу медичних кадрів Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Олександр Оглобля, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор Ігор Скрипник та директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти доцент Алла Марченко.

Вони щиро подякували адміністрації ВДНЗУ «УМСА», співробітникам навчально-наукового інституту післядипломної освіти та усім викладачам академії за плідну співпрацю і щоденну кропітку роботу та побажали випускникам міцного здоров’я, щастя, наснаги, професійного зростання та здійснення усіх заповітних мрій.

Звання «лікар-спеціаліст» було присвоєно лікарям-інтернам за спеціальностями: «Акушерство і гінекологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Внутрішні хвороби», «Неонатологія», «Офтальмологія», «Ортопедія і травматологія», «Отоларингологія», «Патологічна анатомія», «Педіатрія», «Хірургія», «Урологія», «Стоматологія». Для вручення сертифікатів запросили голів комісій з фаху.

Лікарі-спеціалісти, у свою чергу, привітали своїх викладачів, адміністрацію і співробітників ННІПО та виразили велику вдячність за розуміння, допомогу, підтримку, знання і навички, що отримали протягом свого навчання.

Адміністрація навчально-наукового інституту післядипломної освіти бажає Вам щастя, міцного здоров'я, постійного удосконалення освітнього рівня та лікарської майстерності. Пам'ятайте, що двері нашої академії завжди відчинені для Вас!