«ДИКАНСЬКА ДУБРАВА»

Закінчується чергова зміна для студентів, викладачів, співробітників академії та членів їх сімей, які наразі відпочивають в спортивно-оздоровчому таборі ВДНЗУ «УМСА» «Диканська Дубрава» (керівник В.П. Мосягін), що знаходиться у с. Михайлівка Диканського району Полтавської області.

У цьому році адміністрація і тренерській склад табору, крім традиційних ігрових видів спорту, зробили наголос на розвиток водних видів спорту, щодня проходять заняття з плавання на річці Ворскла. Також особливу увагу було приділено поліпшенню матеріально-технічного оснащення кухні, на оновлених плитах їжа готується швидше та якісніше.

У вільний час для відпочиваючих спортивно-оздоровчого табору, співробітники Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю академії (керівник В.І. Похилько) проводять інформаційно-просвітницьку роботу серед студентської молоді. Практичний психолог академії Т.М. Климач провела з відпочиваючими годину психолога з елементами тренінгового заняття на тему «Попередження торгівлі людьми» в рамках проведення інформаційних кампаній щодо протидії торгівлі людьми.

Отримати необхідну інформацію про діяльність СОТ «Диканська Дубрава» можна за телефоном 60-96-22, оформити путівку в табір тривалістю від 1 до 15 днів – щодня з 9.00 до 16.00 в приміщенні спортивного комплексу академії.