"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

«ДИКАНСЬКА ДУБРАВА»

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Закінчується чергова зміна для студентів, викладачів, співробітників академії та членів їх сімей, які наразі відпочивають в спортивно-оздоровчому таборі ВДНЗУ «УМСА» «Диканська Дубрава» (керівник В.П. Мосягін), що знаходиться у с. Михайлівка Диканського району Полтавської області.

У цьому році адміністрація і тренерській склад табору, крім традиційних ігрових видів спорту, зробили наголос на розвиток водних видів спорту, щодня проходять заняття з плавання на річці Ворскла. Також особливу увагу було приділено поліпшенню матеріально-технічного оснащення кухні, на оновлених плитах їжа готується швидше та якісніше.

У вільний час для відпочиваючих спортивно-оздоровчого табору, співробітники Центру управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю академії (керівник В.І. Похилько) проводять інформаційно-просвітницьку роботу серед студентської молоді. Практичний психолог академії Т.М. Климач провела з відпочиваючими годину психолога з елементами тренінгового заняття на тему «Попередження торгівлі людьми» в рамках проведення інформаційних кампаній щодо протидії торгівлі людьми.

Отримати необхідну інформацію про діяльність СОТ «Диканська Дубрава» можна за телефоном 60-96-22, оформити путівку в табір тривалістю від 1 до 15 днів – щодня з 9.00 до 16.00 в приміщенні спортивного комплексу академії.