У ВДНЗУ «УМСА» ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ!

Нагадуємо нашим абітурієнтам, що ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» як провідний заклад вищої освіти здійснює підготовку спеціалістів на 4-х факультетах: стоматологічному, медичному №1, медичному №2, факультеті з підготовки іноземних студентів; і післядипломну – на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти; до вступу у ВНЗ – на відділенні довузівської підготовки.

За результатами консолідованого рейтингу вишів саме Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» посів почесне 1 МІСЦЕ з-поміж закладів вищої освіти Полтави та 38 місце у загальному рейтингу закладів вищої освіти України.

У 2017 році академія успішно пройшла наглядовий аудит за сертифікаційною системою менеджменту якості (стандарт ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якості. Вимоги»).

За впровадження нових технологій навчання Українська медична стоматологічна академія неодноразово нагороджувалася Гран-прі, золотими медалями престижних міжнародних і національних виставок, удостоєна почесних звань «Лідер національної освіти», «Лідер науково-технічної діяльності», «Лідер міжнародної діяльності».