"УКРАЇНСЬКА МЕДИЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА АКАДЕМІЯ"

У ВДНЗУ «УМСА» ТРИВАЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ!

36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія»

Нагадуємо нашим абітурієнтам, що ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» як провідний заклад вищої освіти здійснює підготовку спеціалістів на 4-х факультетах: стоматологічному, медичному №1, медичному №2, факультеті з підготовки іноземних студентів; і післядипломну – на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти; до вступу у ВНЗ – на відділенні довузівської підготовки.

За результатами консолідованого рейтингу вишів саме Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія» посів почесне 1 МІСЦЕ з-поміж закладів вищої освіти Полтави та 38 місце у загальному рейтингу закладів вищої освіти України.

У 2017 році академія успішно пройшла наглядовий аудит за сертифікаційною системою менеджменту якості (стандарт ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якості. Вимоги»).

За впровадження нових технологій навчання Українська медична стоматологічна академія неодноразово нагороджувалася Гран-прі, золотими медалями престижних міжнародних і національних виставок, удостоєна почесних звань «Лідер національної освіти», «Лідер науково-технічної діяльності», «Лідер міжнародної діяльності».