ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ВЕСЕЛКА ПРОФЕСІЙ»

28 лютого 2018 року в Міському Будинку культури відбувся профорієнтаційний фестиваль «Веселка професій», організований управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Полтавської міської ради, Полтавською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості та управлінням освіти.

Мета заходу – допомогти випускникам у виборі професії, залежно від своїх інтересів, життєвих цілей, уподобань та потреб суспільства. У фестивалі взяли участь 11 навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації нашого міста.

Фестиваль проходив у два етапи: виставка інформаційних стендів та профорієнтаційних матеріалів про навчальний заклад; виступи творчих агітбригад навчальних закладів з презентацією професії та свого навчального закладу.

Медичний коледж академії гідно представила збірна команда викладачів та студентів «ФАРМЕДОС». Запальний виступ вразив присутніх своєю інформативністю, високою майстерністю, творчими талантами студентів.

За участь у фестивалі команда була відзначена подякою і цінними подарунками.