ON-LINE КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я В РЕСПУБЛІЦІ БІЛОРУСЬ ТА УКРАЇНІ»

23 березня 2018 р. у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулася on-line конференція з міжнародною участю «Сучасні тенденції розвитку громадського здоров’я в Республіці Білорусь та Україні».

З вітальним словом виступив ректор академії професор Ждан Вячеслав Миколайович, який тепло привітав учасників конференції, а також наголосив, що організація охорони здоров’я і в Білорусії, і в Україні переживає низку реформ, які мають велике значення для здоров’я населення, доступності, ефективності та поліпшення якості медичної допомоги. Ректор академії відзначив надзвичайну важливість професійних та наукових зв’язків між нашими навчальними закладами та необхідність обміну знаннями та досвідом, адже такий науковий обмін буде сприяти подальшому розвитку галузі охорони здоров’я, громадського здоров’я як в Україні, так і в Білорусії.

В роботі конференції взяли участь організатори охорони здоров’я, керівники лікувальних закладів міста і області, співробітники кафедр академії, лікарі практичної охорони здоров’я, аспіранти, лікарі-курсанти, лікарі-інтерни та студенти.

Із надзвичайно цікавими доповідями виступили: директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, доцент, к.м.н. Лисак В.П.; професор кафедри громадського здоров’я і охорони здоров’я БелМАПО Вальчук Е.А.; доцент кафедри громадського здоров’я і охорони здоров’я БелМАПО, к.м.н. Романова А.П.; провідний науковий співробітник РНПЦ БелЦМТ Писарик В.М.; головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського Оксак Г.А., в.о. заступника головного лікаря з медичної частини Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім. О.Ф. Мальцева, к.м.н. Шиндер В.В.