УУ ЧЕРНІВЦЯХ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОГО (ХІV ВСЕКРИМСЬКОГО) ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ!»

17 березня 2018 року в Чернівецькій обласній філармонії відбувся фінальний етап – великий гала-концерт переможців ІV Всеукраїнського (ХІV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Цього року учнівсько-студентський конкурс згуртував навколо імені геніальної Лесі Українки майже чотири тисячі шанувальників її творчості з усієї України та Криму, Італії, Молдови, Норвегії, Грузії, Росії та претендує на набуття статусу Міжнародного фестивалю-конкурсу!

Традиційно конкурс відбувався в семи номінаціях: твір, декламація, інсценізація, науково-пошукова робота, малюнок, аудіовізуальний твір і вокал. Роботу конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли відомі письменники, поети, науковці, журналісти, актори та громадські діячі. Головою журі була професор, доктор філологічних наук, екс-директор музею Лесі Українки в Ялті Світлана Кочерга.

З вітальними словами до переможців, а також їхніх наставників звернулися голова Чернівецької обласної державної адміністрації Фищук Олександр Георгійович, міський голова Каспрук Олексій Павлович, ректор Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Мельничук Степан Васильович, заступник голови Федерації профспілок України Драп’ятий Євген Михайлович, громадський діяч і меценат конкурсу Бурбак Олексій Юрійович, декан філологічного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Бунчук Борис Іванович, представники Чернівецької філії Міжнародного благодійного фонду «Здоров’я майбутнього» Ольга Селезньова та Максим Продан.

Зі сцени Чернівецької обласної філармонії під час гала-концерту лунали пісні у виконанні фіналісток – студенток медичного факультету № 1 Анни Семеренко і Анни Безкоровайної, переможниць конкурсу у номінації «Вокал».

За результатами оцінювання журі дипломантами також стали Оніщенко Анастасія (1 місце – номінація «Декламація»), Войнаш Вікторія (1 місце – номінація «Твір»), Торибара Олександра (1 місце – номінація «Малюнок»).

До участі у конкурсі студентів готувала заступник декана медичного факультету № 1 з виховної роботи доцент Ю.П.Ющенко