Заслужений лікар України

З нагоди "Дня незалежності України" Указом Президента України (№241/2018, від 23.08.2018 р.) за значний особистий внесок в розвиток охорони здоров'я України, багаторічну працю, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм присвоєно почесне звання "Заслужений лікар України" доктору медичних наук, професору, завідувачу кафедри дитячої хірургічної стоматології з пропедевтикою хірургічної стоматології ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія" ТКАЧЕНКУ Павлу Івановичу.

Колектив кафедри сердечно вітає шановного Павла Івановича з присвоєнням високого звання "Заслужений лікар України". Бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення, професійних успіхів та сімейного благополуччя!