ОФІЦЕР - ЦЕ ЗВУЧИТЬ ГОРДО!

28 серпня 2018 року 49 випускників кафедри медицини катастроф та військової медицини ВДНЗУ «УМСА» – студенти, які пройшли повний кафедральний курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби та успішно склали випускні іспити із закінчення навчального збору, склали Військову Присягу – клятву на вірність народові України.

У 2017-2018 навчальному році на кафедрі медицини катастроф та військової медицини академії (завідувач кафедри – доц. Шепітько К.В.) студенти IV та V курсу стоматологічного факультету та медичного факультету №1, №2 вивчали дисципліни: «Домедична допомога в екстремальних ситуаціях»; «Основи медичного забезпечення населення і військ» і військово-медичні дисципліни щодо підготовки офіцерів запасу медичної служби: «Загальновійськова підготовка та методика роботи з особовим складом»; «Загальна тактика»; «Організація медичного забезпечення військ»; «Військова токсикологія, радіологія та медичний захист»; «Медична допомога пораненим на догоспітальному етапі». Випускники кафедри – майбутні офіцери медичної служби після прийняття Військової Присяги народові України мають право вступу до Української військово-медичної академії, м. Київ, на безкоштовне проходження інтернатури з повним грошовим і матеріальним забезпеченням зі спеціальності: «Лікувальна справа»; «Медико-профілактична справа» та «Стоматологія».

Приводили до Військової Присяги народові України викладачі кафедри медицини катастроф та військової медицини ВДНЗУ «УМСА» – полковник запасу Герасименко С.Д. і майор медичної служби Салюк В.В.

Ректор академії, полковник медичної служби, проф. Ждан В.М. щиро привітав випускників кафедри теплими натхненними словами.