КОНКУРС НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ
«КРАЩИЙ КАБІНЕТ. КРАЩА ЛАБОРАТОРІЯ»

Відповідно до плану методичної роботи та з метою активізації роботи циклових комісій щодо оформлення та оснащення кабінетів, в медичному коледжі відбувся конкурс кабінетів «Кращий кабінет. Краща лабораторія».

За підсумками конкурсу, враховуючи основні критерії оцінювання (тематичне, естетичне оформлення, методичне оснащення кабінетів, наявність прогресивних, нетрадиційних методик оформлення та обладнання кабінету), переможцями визнано:

1 місце – кабінет культурології та художньої культури (завідуюча кабінетом – викладач-методист Андрейко С.С.);

2 місце – кабінет ботаніки та фармакогнозії (завідуюча кабінетом – викладач-методист Біланова Л.П.);

3 місце – кабінет латинської мови (завідуюча кабінетом – Гурай Л.П.).

Вітаємо викладачів і бажаємо подальших успіхів!