СТУДЕНТИ-ІНОЗЕМЦІ ПРО В.С. ВИСОЦЬКОГО

Володимир Семенович Висоцький – знакова постать свого часу, поет, актор і автор пісень, виконуваних на семиструнній гітарі. Він був кумиром мільйонів у нашій країні. Досі його пісні знають і люблять. Він посмертно нагороджений Державною премією СРСР.

До 80-ї річниці від дня народження поета викладачі кафедри українознавства та гуманітарної підготовки за підтримки факультету підготовки іноземних студентів ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія» разом з іноземними студентами 1-2 курсів провели літературний захід «Я, конечно, вернусь…»

Вірші поета читали студенти.

«Корабли» Очілова Гулноза, «В холода, в холода…» Захір Гіта, «Вершина» Аскарова Нодіра, «Если друг оказался вдруг…» Алабоуді Башар, Iброхімов Зійодбек, «Баллада о любви» Санні-Кукей Амблесид, «Утренняя гимнастика» Оніанго Френсіс.

Студенти з цікавістю ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою «Прерванный полёт», яку підготували співробітники бібліотеки академії.

Студенти та викладачі з великим задоволенням перегортали сторінки життя та творчості поета, слухаючи записи пісень у виконанні автора.