ТРЕТІЙ ФОРУМ ВОЛОНТЕРІВ

28 лютого у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка стартував Третій форум волонтерів, організатором якого виступив Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Мета заходу – налагодження співпраці між державними установами та волонтерськими загонами, об'єднання зусиль волонтерів при здійсненні волонтерської роботи, поява нових цікавих волонтерських проектів, реалізація яких покращує життя полтавської громади. На форумі було оголошено старт нового конкурсу волонтерських проектів на 2018 рік та підведено підсумки реалізації проектів минулорічного конкурсу. За активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, відданість територіальній громаді міста та плідну співпрацю з Полтавським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді наших волонтерів нагородили Подякою міського голови.