КОНКУРС НА КРАЩУ АКАДЕМІЧНУ ІСТОРІЮ ХВОРОБИ З ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ

Написання історії хвороби на 4 курсі – обов’язкова складова навчального плану і програми з внутрішньої медицини. Це підсумок засвоєння студентом теоретичного матеріалу з методів діагностики, лікування та опанування практичними навичками обстеження пацієнтів терапевтичного профілю, що сприяє творчому підходу та формуванню клінічного мислення майбутніх лікарів.

Продовжуючи традиції кафедри внутрішньої медицини №1, у 2017-2018 н.р. був проведений конкурс на кращу навчальну історію хвороби серед студентів 4 курсу медичних факультетів №1 і №2 та факультету підготовки іноземних студентів.

21 травня 2018 року на останній в цьому навчальному році лекції були підведені підсумки конкурсу:

- І місце зайняла студентка 9 групи медичного факультету №1 Грінченко Катерина Миколаївна;

- ІІ місце посіли студентка 8 групи медичного факультету №1 Пустовар Дар’я Сергіївна та студентка 17 групи медичного факультету №1 Ковтун Олена Володимирівна;

- ІІІ місце розділили студентка 21 групи медичного факультету №1 Присяжна Наталія Русланівна та студент 2 групи медичного факультету №1 Агашков Євгеній Олегович.

Переможців конкурсу нагородили дипломами відповідних ступенів та вручили монографії і посібники, видані співробітниками кафедри.