ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

24 травня 2018 року в м. Харкові на базі ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМН України» за участю Національної академії медичних наук України, ДУ «Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор’єва НАМН України», Громадської організації «Молоді вчені та спеціалісти інститутів НАМН України м. Харкова», а також Харківського національного медичного університету відбулась науково-практична конференція молодих вчених з міжнародною участю «Профілактична медицина сьогодні: внесок молодих спеціалістів», присвячена 25-річному ювілею НАМН України та Дню науки, на якій аспірант кафедри внутрішньої медицини №1 Радіонова Тетяна Олександрівна виступила з доповіддю «Поєднання уражень гастродуоденальної зони з синдромом надмірного бактеріального росту у хворих на цукровий діабет» та отримала диплом I ступеню (науковий керівник: доктор медичних наук, професор Скрипник І.М.).