ДЕНЬ ЄВРОПИ

19 травня у Полтаві відзначили День Європи та нагадали про культурну спадщину Полтавщини. Хлібом-сіллю зустрічали гостей на презентації нашого вишу студенти медичного факультету №1 (декан Рябушко М.М.) Анастасія Дарич та Георгій Коськін. Було облаштовано демонстраційну платформу з відеоматеріалами про ВДНЗУ «УМСА» та основними здобутками видавничої діяльності й інформаційними буклетами для майбутніх студентів.

До цієї події долучились і деканат стоматологічного факультету (декан Сидорова А.І.), кафедра дитячої терапевтичної стоматології (зав. кафедри проф. Каськова Л.Ф.) асистент Артем’єв А.В., старший лаборант Бокова О.Г. та студенти 4-го курсу 7-ї групи, які організували та провели майстер-клас по профілактиці стоматологічних захворювань у дітей. Вони яскраво та доступно демонстрували на манекенах правила чистки зубів, дітлахи з батьками проявляли велику зацікавленість та брали активну участь в навчанні.