«КРОК 2. ЗАГАЛЬНА ЛІКАРСЬКА ПІДГОТОВКА» ПРОВЕДЕНО НА МЕДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ № 1 ТА МЕДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ № 2

На виконання Закону України «Про вищу освіту» і відповідно до галузевих стандартів вищої освіти для напрямку підготовки «Медицина» та на підставі «Графіка ліцензійних тестових іспитів на 2018 рік», згідно листа МОЗ України, Центром тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» 25.05.2018 року було проведено ліцензійний іспит «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» на медичному факультеті №1 та медичному факультеті №2.