ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

29 січня 2018 року з метою виховання у молоді поваги до історичного минулого українського народу та до 100-річчя героїчно загиблих юнаків у бою під Крутами на кафедрі філософії і суспільних наук доценти Зінченко Н.О., Семергей Н.В. та викладач Біланов О.С. провели виховний захід для студентів 1 курсу стоматологічного факультету «Бій під Крутами – реалії і міфи».

Учасники заходу переглянули документальний фільм «Невідома Україна – «Лист без конверта», заслухали музичний твір у виконанні Павла Дворського «Балада про Крути».

Студенти 19 групи Гурик Юрій, Димаєва Поліна, Кірюхіна Євгенія, Клименко Анна, Крючок Юлія, Нємцева Юлія та Тананайко Максим розповіли про героїзм 300 юнаків, які боронили Україну. Крути – це великий перелом на межі двох століть. Світова історія знає багато жертв в ім’я ідей, але аналогічної Крутам не було.

29 січня 2018 року студенти у нерівному бою віддали своє життя, але відстояли честь України. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданості, незламності духу. Герої не вмирають. Вони живуть в пам’яті і справах наступних поколінь.

Крути – наша гордість і слава,

Там соколи юні у вічність пішли.

На клич молодої держави,

Піднялися рівні сини.