ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «ПОЛТАВСЬКІ ДНІ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я»

25 травня 2018 р. у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» в аудиторії №5 відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Полтавські дні громадського здоров’я».

Співорганізаторами конференції виступили Департамент охорони здоров’я при Полтавській облдержадміністрації та Польське Товариство громадського здоров’я.

Модераторами конференції були: ректор ВДНЗУ «УМСА» професор Ждан В.М., директор Департаменту охорони здоров’я при Полтавській облдержадміністрації доцент Лисак В.П., завідуюча кафедрою соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я з біостатистикою професор Голованова І.А.

Ми раді були вітати гостей конференції:

- з Національного медичного університету імені О.О. Богомольця – професор кафедри гігієни та екології №2, д.мед.н. Паустовський Ю.О.;

- з Державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (м. Київ) – завідувач наукового відділу організації медичної допомоги професор Ященко Ю.Б., старший науковий співробітник, к.мед.н. Кондратюк Н.Ю., аспірант наукового відділу організації медичної допомоги Заболотна І.Е.;

- з Харківської медичної академії післядипломної освіти (м. Харків) – кафедра соціальної медицини,організації і управління охороною здоров’я та МСЕ, к.мед.н. Чемирисов В.В.;

- з ДУ «Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України» (м. Харків) – завідувач відділення наукової організації медичної допомоги школярам та підліткам Пересипкіна Т.В.;

- З Кіровоградського медичного коледжу імені Є.Й. Мухіна (м. Кропивницький) – директор Бондарь С.О.

В роботі конференції також взяли участь організатори охорони здоров’я, науковці з різних навчальних закладів, керівники лікувальних закладів міста і області, лікарі практичної охорони здоров’я, завідувачі кафедр та викладачі, аспіранти, лікарі-курсанти, лікарі-інтерни та студенти.

З надзвичайно цікавими доповідями на пленарному засіданні виступили: ректор академії професор Ждан В.М., директор Департаменту охорони здоров’я при Полтавській ОДА доцент Лисак В. М., професор Анджей М. Фал (Польща) та інші.

Пленарне засідання конференції склалося з наступних важливих секцій:

Секція 1. «Актуальні питання громадського здоров’я»

Секція 2. «Профілактика хронічних неінфекційних захворювань, формування у населення мотивації до здорового способу життя»

Секція 3. «Особливості управління галуззю охорони здоров’я»

Секція 4. «Сучасний стан клінічного напрямку вітчизняної охорони здоров’я»

По закінченню секційних засідань учасників конференції чекала цікава екскурсія по історичним куточкам м. Полтави.