ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

30 серпня 2018 р. відбулося перше, в новому навчальному році, засідання Вченої ради навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

Члени Вченої ради обговорили підсумки роботи інституту за 2017-2018 навчальний рік та завдання з удосконалення післядипломної освіти на 2018-2019 навчальний рік, про які доповіла директор інституту доцент Марченко А.В.

В обговоренні доповіді та з інформацією про підготовку до проведення науково-практичної конференції з нагоди ювілею ННІПО виступив проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор Скрипник І.М.

На засіданні затверджено оновлений склад Вченої Ради ННІПО на 2018-2019 навчальний рік; обговорені та затверджені: план засідань вченої ради ННІПО на 2018-2019 навчальний рік, розклад занять по навчально-науковому інституту післядипломної освіти на 2018-2019 навчальний рік, робочі навчальні плани та програми, навчальні тематичні та календарні плани лекцій, практичних та семінарських занять з лікарями-інтернами та слухачами на новий навчальний рік, план виховної роботи ННІПО з лікарями-інтернами та лікарями-курсантами, затверджені куратори груп, план роботи комісії по зв'язку з випускниками академії та план роботи підрозділу з питань працевлаштування випускників.