ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ТА ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ АКАДЕМІЇ

29 серпня 2018 року, напередодні нового навчального року, у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбулося засідання вченої ради та трудового колективу академії.

На початку засідання ректор академії професор Ждан В.М. за багаторічну сумлінну працю в освітній та медичній сфері, високу професійну майстерність, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток духовності, патріотичності, виховання підростаючого покоління України та з нагоди 99-річчя від Дня народження вручив професору кафедри внутрішньої медицини №1, почесному академіку ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», учаснику бойових дій Другої світової війни, полковнику медичної служби у відставці Дудченку Максиму Андрійовичу ПОДЯКУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ. «Відзнакою ректора» ВДНЗУ «УМСА» удостоїли завідувача кафедри патологічної анатомії з секційним курсом професора Старченка Івана Івановича, доцента кафедри анестезіології з інтенсивною терапією Дикого Олександра Михайловича, асистента кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією Семенка Івана Павловича.

Згодом присутні заслухали звіт ректора перед трудовим колективом за 2017 – 2018 навчальний рік, а також про першочергові завдання у напрямі поліпшення підготовки спеціалістів у 2018 – 2019 навчальному році. Ректор наголосив, що пріоритетним завданням для колективу академіє є навчальний процес, науково-дослідна діяльність та лікувально-консультативна робота. У ході виступу ректора були відзначені здобутки у науковій, навчальній, культурно-масовій діяльності академії, оголошені результати роботи та головні досягнення трудового колективу за останній рік.

В обговоренні звіту ректора взяли участь перший проректор професор Дворник Валентин Миколайович, проректор з наукової роботи професор Кайдашев Ігор Петрович, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи професор Ксьонз Ігор Володимирович, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти професор Скрипник Ігор Миколайович, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи професор Похилько Валерій Іванович.

На вченій раді було затверджено: графік навчального процесу академії, план роботи навчальної частини, робочі навчальні плани, комплексний координований план контролю якості підготовки спеціалістів, список лекторів, плани методичних конференцій та семінарів з педагогічної майстерності, склад комісій на 2018 – 2019 навчальний рік; план виховної роботи зі студентами на 2018 – 2019 навчальний рік; склад вченої ради академії та план роботи вченої ради академії на 2018-2019 навчальний рік.

Також заслухали пропозиції щодо конкурсного відбору зарахування до докторантури академії зі спеціальності «Медицина» та «Стоматологія», про що доповів проректор з наукової роботи проф. Кайдашев І.П.; звіт про виконану роботу у докторантурі (Козак Р.В. - за II рік зі спеціальності «Стоматологія»; к.мед.н. та Єлінська A.M. - за І рік зі спеціальності «Патологічна фізіологія»); звіт стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих учених за термін одержання стипендії (доцент кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією к.філол.н. Лисанець Ю.В. та зав. аспірантури наукового відділу Мороховець Г.Ю.).