СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ПРОПЕДЕВТИКИ ВНУТРІШНЬОЇ МЕДИЦИНИ ТА ФК «ВОРСКЛА»

Кафедра пропедевтики внутрішньої медицини з доглядом за хворими, загальної практики сімейної медицини вже 13-й рік плідно співпрацює з Футбольним клубом «Ворскла». Співробітники кафедри беруть участь у профілактичних оглядах гравців основного складу, дублю та юніорів, тренерів й допоміжного персоналу клубу – проводять комплексне ультразвукове дослідження, ЕКГ, надають консультативну допомогу.

Багаторічні добрі стосунки скріплені неоціненною підтримкою, яку здійснює ФК «Ворскла», надаючи можливість користуватися сучасним ультразвуковим обладнанням, що дозволяє дисертантам кафедри проводити обстеження хворих в рамках наукових досліджень на належному рівні