ОБЛАСНИЙ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЕКТ «ЖІНОЧИЙ БАТАЛЬЙОН»

19-20 травня 2018 року команда студенток ВДНЗУ «УМСА» взяла участь в обласному військово-патріотичному проекті «Жіночий батальйон», що проходив на базі ПОДОЦ «Маяк» (с. Головач, Полтавського району).

Захід проводили Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА спільно з військово-спортивним центром «Воїн». Наші учасниці продемонстрували гідний рівень підготовки та здобули першість у номінації «Військова топографія, орієнтування на місцевості». Сертифікати молодшого інструктора отримали Гангур Юлія, Марчук Олена. За відмінні знання з топографії Грамотою Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відзначена студентка 2 курсу медичного факультету № 1 Голуб Людмила. Дипломом Товариства сприяння обороні України за перемогу в номінації «Кращий інструктор з тактичної медицини» нагороджена студентка 2 курсу медичного факультету № 2 Марчук Олена.