УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ АКАДЕМІЇ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ-ФЕСТИВАЛІ

«Молодь як чинник формування позитивного іміджу міста» – під таким гаслом відбувся Всеукраїнський форум-фестиваль у Кривому розі за ініціативи Громадської організації «Академія тренінгової освіти».

Студент медичного факультету №1 Олександр Помилой пройшов відбір та взяв участь в обговоренні успішних практик молодіжних ініціатив, процесу їх розробки і впровадження, обміну досвідом по роботі із молоддю, а також був присутній на авторському тренінгу «Мотивуйся! Розвивайся! Змінюй країну» (м. Мирноград Донецької області), мета якого – довести, що волонтерство – невід'ємна частина життя сучасної людини, а бути громадсько активним – новий тренд.