ХІ ВРОЦЛАВСЬКІ ДНІ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

24-25 травня 2018 р. у Вроцлавському медичному університеті (Польща) відбулися ХІ Вроцлавські дні громадського здоров’я. У науковому заході взяли участь студенти та молоді науковці з Фінляндії, Болгарії, України, Білорусі та Польщі. Перед студентським науковим товариством з вітальними промовами та програмними доповідями виступили Президент Польського товариства громадського здоров’я, професор Анджей. М.Фал та керівники профілактичних програм в охороні здоров’я.

У заході взяли участь студенти ВДНЗУ «УМСА» Радомський Олег (МФ-2, 1 курс), Шапошніков Денис (МФ-1, 2 курс) та Гринзовська Анастасія (МФ-1, 3 курс) з доповідями «Епідеміологія гострого інфаркту міокарду в Україні та Полтавському регіоні» та «Куріння серед студентів медичних установ як фактор ризику порушення здорового способу життя» (науковий керівник завідувачка кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров'я з біостатистикою ВДНЗУ «УМСА», д.мед.н., професор Голованова Ірина Анатоліївна).

В ході симпозіуму звучали численні доповіді та повідомлення, які містили багато цікавої та пізнавальної інформації щодо останніх досягнень в сфері охорони здоров’я.