ПРАЦІВНИКИ КАФЕДРИ ПЕДІАТРІЇ №1 ПРОЙШЛИ СТАЖУВАННЯ У ЛИТВІ

У рамках міжнародної співпраці між ВДНЗУ «Українська медична академія» та Вільнюським державним університетом пройшли стажування у Литві працівники кафедри педіатрії №1 доц. Гасюк Н.І. та ас. Чернявська Ю.І. Базами для роботи стажерів була Дитяча лікарня університетської клініки Santariskiu klinikos та дитяча поліклініка Antakalnio poliklinika у Вільнюсі, а також Клініка дитячих хвороб у Каунасі.

Особливе зацікавлення викликали питання організації неонатальної служби – особливості проведення парентерального харчування та неінвазивної ШВЛ у передчасно народжених дітей, створення банку грудного молока, епідмоніторинг, використання чек-листів, а також робота катамнестичних центрів, приймально-діагностичних відділень.

Працівники, що пройшли стажування, отримали сертифікати міжнародного зразка та повернулися з новими знаннями та найкращими враженнями.

Особливу подяку за організацію стажування та надію на подальшу співпрацю ВДНЗУ «Українська медична академія» виносить ректору Вільнюського університету професору Arturas Zukauskas та головному науковому співробітнику медичного факультету Вільнюського університету професору Arunas Valiulis.