ПРОВЕДЕННЯ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «СТОМАТОЛОГІЯ»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки від 9 грудня 2016 р. № 1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» деканатом стоматологічного факультету ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія» був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія», який складався з двох турів.

Перший – письмовий тур був проведений 15 лютого 2017 р. У ньому брали участь 33 студенти 5 курсу та 33 студенти 4 курсу стоматологічного факультету. Студентам на вибір були запропоновані по 10 питань з хірургічної, терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології.

За результатами письмового туру Олімпіади перемогу отримали 6 студентів 5 курсу стоматологічного факультету (Воронцов Евген – 19 група; Корогод Тамара – 8 група; Романенко Богдан – 15 група; Романишина Анастасія – 5 група; Стаднік Іван – 19 група; Шишлевский Артем – 19 група), 6 студентів 4 курсу стоматологічного факультету (Волошина Оксана – 11 група; Колотигін Олексій – 12 група; Левченко Лев – 1 група; Сейдалієв Сафтер – 15 група; Тараненко Валерій – 4 група; Хижняк Віра – 14 група) та 1 студент 4 курсу факультету підготовки іноземних студентів (Джумаєв Вепа – 32 група).

Другий – усний тур Олімпіади був проведений 20 лютого 2017 р. Конкурсанти відповідали на різноманітні питання зі стоматологічних дисциплін. У результаті запеклої, конкурентної боротьби до команди, яка буде представляти ВДНЗУ «УМСА» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Стоматологія» увійшли наступні студенти 5-го курсу: Романишина Анастасія Олегівна, Шишлевський Артем Сергійович і Корогод Тамара Вячеславівна та студенти 4-го курсу: Колотигін Олексій Леонідович, Хижняк Віра Володимирівна і Сейдалієв Сафтер Маметович.