ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

4 лютого 2017 року цікаво та змістовно пройшов День відкритих дверей у Вищому державному навчальному закладі України «Українська медична стоматологічна академія». Майбутні абітурієнти та їх батьки мали унікальну нагоду ознайомитися не тільки з історією академії, а й можливість відвідати кафедри:

• анатомії людини;
  • патологічної анатомії з секційним курсом;
  • оперативної хірургії та топографічної анатомії;
  • гігієни, екології та охорони праці в галузі; - бібліотеку.

Досвідчені викладачі ознайомили присутніх зі здобутками та досягненнями своїх кафедр, провели екскурсії до музеїв цих кафедр, ознайомили з матеріально-технічною базою, фондом академічної бібліотеки, яка повністю забезпечує студентів необхідною літературою, та новими електронними читальними залами.

Студенти-волонтери, студентський парламент, працівники підготовчого відділення (курси) для підготовки громадян України до вступу у вищі навчальні заклади, студенти стоматологічного факультету, медичного факультету №1 та медичного факультету №2 проявили ініціативу під час підготовки до проведення Дня відкритих дверей. Загалом було організовано 21 групу, які відвідали по 4-5 екскурсій на різних кафедрах.

Завершальним етапом була зустріч з ректором академії професором Жданом В.М., а також головним секретарем приймальної комісії, деканами факультетів, членами студентського самоврядування, які вичерпно ознайомили школярів з новими Правилами вступу в 2017 році, відповіли на поставлені запитання та висловили побажання майбутнім абітурієнтам вдало скласти ЗНО та вступні іспити, стати студентами та в подальшому примножувати славу академії успішним навчанням та добрими справами.