«ВСІ ФАРБИ ЖИТТЯ ДЛЯ ТЕБЕ, ЖІНКО!»

6 березня 2017 року в аудиторії №5 відбувся святковий концерт «Всі фарби життя для тебе, жінко!» до Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Жінок академії урочисто привітав ректор професор Ждан Вячеслав Миколайович, голова профкому співробітників доцент Борисова Зінаїда Олексіївна, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Похилько Валерій Іванович.

Чудовими були виступи чоловічого вокального гурту «Пліка вокаліз», народного хору «Криниця», асистента кафедри хірургічної стоматології Соколової Н.О., доцента кафедри нервових хвороб Саника О.В. з ансамблем бально-спортивного танцю «Орхідея», доцента кафедри загальної хірургії Шумейка І.А., чудового жіночого квінтету викладачів. Родзинкою свята був виступ професора Авєтікова Д.С., доцента Пелипенко О.В., доцента Половика О.Ю. та доцента Міщенка С.В., які виконали запальну українську пісню «Вишенька-черешенька».

Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Щиро вразила співробітників та студентів академії персональна виставка творів живопису юної художниці – студентки 1 курсу медичного факультету №1 Юлії Куйовди, яку привітав активіст студентського профкому Денис Омельяненко та побажав їй подальших творчих успіхів.

Завершився концерт прекрасним дефіле студентів за постановкою І. Люблінської.

Ведучі концерту – студенти медичного факультету Е. Дубровіна та А. Лєвшин. Режисер концерту – начальник відділу культурно-освітньої діяльності Л.В. Сидоренко.