МІЖОБЛАСНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ОРТОПЕДІВ-ТРАВМАТОЛОГІВ

3 березня 2017 року на базі ВДНЗУ «УМСА» відбулася міжобласна науково-практична конференція ортопедів-травматологів «Дегенеративно-дистрофічні захворювання суглобів. Сучасні принципи діагностики та лікування».

Делегатів конференції привітали: проректор з наукової роботи ВДНЗУ «УМСА» професор Кайдашев І.П., головний хірург ДОЗ Полтавської ОДА Дубинський М.В., голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Асоціація ортопедів – травматологів», в.о. завідувача кафедри дитячої хірургії з травматологією та ортопедією, доцент Пелипенко О.В., професор Корж М.О. – директор Державної установи «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України» (м. Харків).

Конференція пройшла у форматі школи-семінару, виступи доповідачів були побудовані як мікролекції, з окремих тем обраної проблеми.

Надана інформація про сучасні методики діагностики – лабораторної та УЗД, приділена увага диференціальній діагностиці та сучасним методикам консервативного та оперативного лікування дітей та дорослих.

На конференції зареєструвались 86 учасників, серед яких були лікарі ортопеди-травматологи, ревматологи, спеціалісти лабораторної та функціональної діагностики.

За підсумками роботи конференції намічені шляхи подальшого удосконалення заходів надання медичної допомоги населенню.

Організатори конференції вдячні за підтримку керівництву академії, Департаменту охорони здоров’я, науковцям ДУ «Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМНУ», ДУ «Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків НАМНУ» та співробітникам кафедр дитячої хірургії з травматологією та ортопедією, онкології та радіології з радіаційною медициною, сімейної медицини і терапії ВДНЗУ «УМСА».