Засідання робочої групи

4 лютого 2016 року у відповідності до розпорядження Президента України від 25.12.2015 № 818/2015-рн, було проведене засідання робочої групи з опрацювання пропозицій щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, отримання ними якісних медичних, освітніх та соціальних послуг в громаді, а також удосконалення механізмів забезпечення прав людини на виховання в сім’ї або в умовах, максимально наближених до сімейних.

При Адміністрації Президента України робоча група розглянула питання реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

У засіданні робочої групи з питань катамнестичного спостереження за дітьми до 3-х років та створення системи раннього втручання в Україні брав участь завідувач кафедри педіатрії №1 з пропедевтикою та неонатологією Похилько В.І.

Робочою групою для обговорення були винесені питання щодо подальших стратегій стосовно розвитку педіатричної служби в Україні в період реформування медичної галузі та розрахунку медичних послуг у новоствореній системі катамнестичного спостереження.

В наступному місяці планується засідання робочої групи спільно з юристами щодо адаптації розроблених документів в площині законодавчо-юридичної бази.