VІІ МІЖНАРОДНИЙ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

ВДНЗ України «УМСА», деканат стоматологічного факультету, кафедра українознавства та гуманітарної підготовки щиро вітають студенток стоматологічного факультету Магаляс Дар’ю й Давискибу Діану за І та ІІ місця в ІІІ (обласному) етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка в Полтавській області! Студенток до участі в конкурсі підготували завідувачка кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Лещенко Т.О. і старший викладач кафедри Юфименко В.Г.

Тематика творчих завдань конкурсу пов’язана з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє України, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко.

4 лютого 2017 року відбувся ІV (Всеукраїнський) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасники працювали над виконанням завдань відповідно до Положення конкурсу. Результати будуть оголошені через місяць.

У цей день відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу. Вони отримали дипломи і цінні подарунки, а вчителі та викладачі – грамоти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Вітаємо!