«Меридіани дружби»

Щороку мовний клуб «Меридіани дружби» підготовчого відділення для іноземних громадян радо вітає друзів на своїх засіданнях.

У поточному навчальному році відбулося вже 2 засідання. У листопаді на першій зустрічі під гаслом «Давайте познайомимось» зібралися представники 14 країн. Студенти, які лише розпочали вивчати російську мову, виступили з повідомленнями про свої рідні країни, зацікавлено переглянули фільм про Полтаву, академію і підготовче відділення.

Щиро вітали студентку 4 курсу Ганну Семеренко з попурі українських пісень та студентку підготовчого відділення Аджала Абісола Елізабет, яка виконала пісню «Сдаться ты всегда успеешь».

На згадку про першу зустріч залишилися цікаві фотографії.

А 27 грудня 2016 року відбулося чергове засідання «Новорічні пригоди». Веселі конкурси, запальні пісні, зустріч з Дідом Морозом і Снігуронькою (які, до речі, вітали всіх українською мовою) створили святковий настрій і познайомили іноземних студентів зі звичаями і традиціями зустрічі Нового року в Україні.

А вже 30 грудня студенти підготовчого відділення, Дід Мороз, Снігуронька і Новий рік зустрілися як давні друзі. Солодкі подарунки і новорічні побажання від Діда Мороза створили затишну домашню атмосферу, за якою так сумують студенти, що вперше зустрічають Новий рік далеко від рідних. Впевнені, що такі заходи сприяють розширенню кордонів і залученню нових студентів на навчання до нашої академії.

Здоров’я і щастя всім у новому році!