І засідання Наглядової ради

13.01.2017 року о 10.00 відбулося І засідання Наглядової ради Вищого державного навчального закладу України „Українська медична стоматологічна академія” у  складі,  затвердженому вченою радою 16.11.2016 року, протокол №4:
1. Демченко Максим Григорович – виконавчий директор Благодійної організації „Світло надії”.
2. Лисак Віктор  Петрович – директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської обласної державної адміністрації.
3. Немировський Олександр Григорович – директор Товариства з обмеженою відповідальністю „Виробничо-комерційна фірма „СЕН”.
4. Нестуля Юрій Олексійович – виконавчий директор Інституту аналітики та адвокації, член Координаційної ради з питань розвитку громадського суспільства при Президентові України.
5. Парамонов Юрій Миколайович – громадський діяч, контр-адмірал у запасі.
6. Шкурпела Віктор Павлович – голова Громадської організації ветеранів та інвалідів у Полтавській області „Союз-Чорнобиль-Україна”.
7. Шнайдер Станіслав Аркадійович – д.мед.н., професор, директор Державної установи „Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМУ”, віце-президент Асоціації стоматологів України.
         У ході засідання головою Наглядової ради обрано Парамонова Юрія Миколайовича.