ВИЗНАЧИЛАСЯ ВОЛОДАРКА ТИТУЛУ «МІС ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ – 2017»

10 березня в аудиторії №7 колективом кафедри терапевтичної стоматології, студентським науковим товариством кафедри була проведена щорічна номінація «Міс терапевтичної стоматології – 2017».

В інтелектуальному змаганні брали участь 17 неперевершених дівчат V курсу стоматологічного факультету, що мають активну життєву позицію, комунікабельні, гарно навчаються.

Оцінювали учасниць змагань та вирішували спірні питання члени елегантного чоловічого журі (викладачі кафедри терапевтичної стоматології): проф. Ніколішин А.К., доц. Попович І.Ю., к.мед.н., ас. Іваницький І.О. Для збереження гендерної рівності в оцінці переваг чарівних учасниць за ходом гри спостерігала вишукана жіноча апеляційна рада: проф. Петрушанко Т.О., проф. Ткаченко І.М., декан стоматологічного факультету Сидорова А.І.

Спочатку учасницям шоу були запропоновані питання з розділів загальних знань, що стосувалися відомих жінок світу, краси та здоров’я, а також тонкощів володіння рідною українською мовою. У другому раунді учасниці відповідали на питання з терапевтичної стоматології з варіантами відповідей. 3-й раунд містив більш складні запитання із терапевтичної стоматології, на які учасниці повинні були відповісти одразу, без підготовки та варіантів відповіді.

У фіналі було традиційно 3 конкурси. Конкурс №1 – конкурс ораторської майстерності, конкурс №2 передбачав складання стоматологічного пазлу та його характеристики, а конкурс №3 виявляв швидкість реагування та кмітливість учасниць при підборі стоматологічної термінології.

У запеклій боротьбі з мінімальною перевагою перемогу здобула Стешкіна Дар’я, студентка 5 групи V курсу, отримавши головний титул номінації «Міс терапевтичної стоматології – 2017».