У рамках тижня ЦК української мови та літератури з іноземною мовою у медичному коледжі із 6 по 10 березня було проведено низку навчально-виховних заходів.

Талановитих студентів коледжу об’єднала щорічна науково-практична конференція «Шевченкова весна», яка відбулася 9 березня у кабінеті української мови та літератури. На конференції студенти представили свої розвідки, а також проекти за результатами досліджень.

На цьому тижні відбулася презентація першого дебютного випуску газети медичного коледжу «МедОгляд».

Дебютували цього року також і літературні посиденьки, під час яких була презентована поетична збірка студентів коледжу «Філіжанки поезій».

І, звичайно, привітання жінок зі святом весни «Ярмарка весняних побажань», майстер-клас з виготовлення весняної листівки, перегляд відеоролику «Шевченко-художник» та виставка творчих робіт студентів.

ЦК української мови та літератури з іноземною мовою продовжує працювати над розвитком творчих здібностей студентської молоді, вихованням патріотичного ставлення до Батьківщини та її геніїв.