День святого Валентина

День святого Валентина – одне із найромантичніших та найвеселіших свят у році. Воно сповнене переживань від побачень закоханих, від перспектив зустріти нове кохання чи внести якесь різноманіття в уже давно існуючі відносини. Це свято надій і сподівань для тих, хто боїться сказати про свої почуття. Це ще один шанс, чи можливість перепросити один у одного за нестриманість та образи.

Зрозуміло, що це свято супроводжується усілякими веселощами – різноманітними іграми, конкурсами та подарунками. Тож, традиційно, у медичному коледжі академії цей день відзначали весело та гамірно.

Конкурсна шоу-програма «Студентське кохання – вічне кохання» передбачала обрання жеребкуванням 4-х пар учасників, які змагаючись у конкурсах, показували свої таланти, а глядачі, шляхом голосування, обирали пари у номінаціях. Унаслідок цікавої та гострої боротьби номінації розподілилися наступним чином – «Найвеселіша пара» - Аміна Мунько та Дмитро Назаренко, «Найгарніша пара» - Каріна Ночна та Євгеній Христич, «Найромантичніша пара» - Дарія Палько та Олексій Крощенко, «Ідеальна пара» - Владислава Лаврушко та Богдан Пищенко.

Студентська рада, волонтерський загін «Турбота» та адміністрація коледжу вітають усіх із Днем святого Валентина, бажають кохати та бути коханими, знайти свою другу половинку і пам'ятати, що саме студентське кохання є найщирішим, найпрекраснішим почуттям, яке допомагає переборювати усі перешкоди і труднощі.