ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ

10-12 лютого 2017 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

З вітальним словом до конкурсантів виступили голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко; голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький; президент Малої академії наук України, член-кореспондент НАН України Станіслав Довгий, Герой України, лауреат Шевченківської премії, український поет, громадсько-політичний діяч Дмитро Павличко, президент Полтавського територіального відділення Малої академії наук України, ректор ПолтНТУ, заслужений працівник освіти України професор Володимир Онищенко.

За віддане служіння українському народові Валерій Головко вручив почесну грамоту Полтавської обласної державної адміністрації Герою України, лауреату Шевченківської премії, українському поетові, перекладачеві, громадсько-політичному діячеві Дмитрові Павличку.

За вагомий особистий внесок у розвиток обдарованої молоді Полтавщини, формування інтелектуального потенціалу української нації та активну громадянську позицію від імені депутатського корпусу Полтавської обласної ради Олександр Біленький вручив почесну грамоту президенту Малої академії наук України, члену-кореспонденту НАН України Станіславу Довгому.

Президент Малої академії наук України вручив ювілейну медаль, випущену Малою академією наук України спільно з Національною академією наук України на честь 120-річчя від народження видатного теоретика космонавтики Юрія Кондратюка, голові Полтавської обласної державної адміністрації Валерію Головку, голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому, ректору ПолтНТУ, професору Володимиру Онищенко.

Згідно рішення президії НАН і МАН України Станіслав Довгий вручив медаль Івана Франка ректору ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія», заслуженому лікарю України Вячеславу Ждану та декану природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Марині Гриньовій.

Медаль Івана Франка вручають науковцям, науково-педагогічним працівникам і співробітникам університету за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку та виховання висококваліфікованих фахівців і наукових кадрів, інтенсивну науково-педагогічну діяльність, упровадження сучасних методів викладання та виховання молоді, значні здобутки у фундаментальних і прикладних наукових дослідженнях, вагомі досягнення у створенні та вдосконаленні новітньої техніки й упровадження у виробництво сучасних наукових технологій.

Почесними грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток зовнішнього потенціалу молодих дослідників Президент МАН України Станіслав Довгий відзначив науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавщини, в т.ч. завідувачку кафедри соціальної медицини, організації та економіки охорони здоров’я, професора Голованову Ірину Анатоліївну.