ПРОГРАМА БРИТАНСЬКОЇ РАДИ В УКРАЇНІ
«МІЖНАРОДНИЙ ВІДДІЛ УНІВЕРСИТЕТУ: КРАЩІ ПРАКТИКИ»

9-10 лютого 2017 року начальник відділу з міжнародних зв’язків Шкурупій Ірина Василівна взяла участь у тренінговій програмі для міжнародних відділів університетів України «Міжнародний відділ університету: кращі практики», яка проходила на базі Харківського національного університету ім. В.М. Каразіна

Програма організована Британською радою в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України і спрямована на професійний розвиток та підвищення компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків. Учасниками програми стали представники 25 вищих учбових закладів південно-східного регіону України.

Тренінг проводили директор глобальних програм Університету Уорвіка Джеймс Кеннеді та регіональний менеджер країн Європи, Центральної Азії та Росії Університету Ковентрі Стефані Сендфорд, а також менеджер освітніх програм Британської Ради в Україні Марія Захарова. Британські експерти надали практичні рекомендації у вигляді презентацій щодо ефективного функціонування відділів з міжнародних зв’язків, розробки університетського веб-сайту та використання соціальних мереж для залучення на навчання іноземних студентів.

Під час тренінгу учасники програми в робочих групах залучалися до практичної роботи та дискусій, пов’язаних із розробкою міжнародної стратегії університету для його успішного позиціонування на міжнародному ринку освітніх послуг.

В рамках програми заступник директора глобальних програм Університету Уорвіка Джилліан Олівьєрі ознайомила присутніх із особливостями залучення коштів із недержавних ресурсів, зокрема міжнародних організацій і компаній та випускників, а також пошуку міжнародних партнерів та встановлення з ними контактів.