ДЕРЖАВНИЙ РОЗПОДІЛ ВИПУСКНИКІВ ВДНЗУ «УМСА»

17 листопада 2016 року у ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» відбувся державний розподіл випускників за участю заступника начальника управління персоналом та внутрішньої безпеки МОЗ України Клоченка І.В., ректора академії професора Ждана В.М., начальника відділу медичних кадрів Департаменту ОЗ Полтавської ОДА Оглоблі О.М. та начальника управління охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради Котова С.О.

З випускниками академії було попередньо проведене засідання круглого столу за участі Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, деканату факультету післядипломної освіти і головних спеціалістів міста з питань роз’яснення положення про державний розподіл, механізм його проведення, врахування пільгових категорій під час розподілу, правових, соціальних та фінансових питань державного розподілу. Усі побажання студентів щодо розподілу і майбутнього працевлаштування були враховані та задоволені.

Державний розподіл був проведений серед студентів бюджетної форми навчання 5-го курсу стоматологічного факультету (22 студенти), 6-го курсу медичного факультету №1 (195 студентів) та медичного факультету №2 (53 студенти).

План державного розподілу виконано на 100%. Кожен з майбутніх випускників отримав відповідні направлення на перше місце самостійної трудової діяльності

Вітаємо випускників з отриманням державних місць працевлаштування!