До Дня української писемності та мови

З ініціативи кафедри українознавства та гуманітарної підготовки (зав.кафедри доц. Лещенко Т.О.) та за підтримки стоматологічного факультету, медичного факультету №1, медичного факультету №2 9 листопада 2016 року, в День української писемності та мови, студенти, професорсько-викладацький склад та працівники відділів ВДНЗУ «УМСА» взяли активну участь у ХVI Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

Ця акція, започаткована ще 2000 року, має на меті не тільки з’ясувати, наскільки добре знають українці рідну мову, а й продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб наш народ спілкувався українською мовою і зберіг її для нащадків.

Не залишилися осторонь і студенти 3 курсу медичного факультету №1, які під керівництвом професора кафедри онкології та радіології з радіаційною медициною Почерняєвої В.Ф. долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності, що транслювався у прямому ефірі на «Українському радіо».

Колектив коледжу також долучився до написання ХVI Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Україна на зламі тисячоліть».

Цього дня студенти медичного коледжу презентували свої наукові доробки: проекти, презентації, доповіді. Впадає в око студентський креатив, бажання працювати й експериментувати. Порадувала розмаїта тематика підготовлених студій: «Історія розвитку української мови», «Митці слова, чий внесок у розвиток української мови важко переоцінити», «Ukrainian language», «М.Булгаков та українське слово», «Переклади творів М.Булгакова українською мовою». А «Хвилинка поезії» лише увиразнила творчий потенціал майбутніх фахівців медичної та фармацевтичної галузей.

Сподіваймося, що українське рідне слово надалі відгукуватиметься у студентських серцях!