"Вибори голови студентського парламенту"

16 листопада в академії відбулися вибори голови студентського парламенту.

На голосування було подано дві кандидатури: Щербина Олександра, студентка5 курсу стоматологічного факультету, та Віталій Рибачук, студент 3 курсумедичного факультету №2 — яскраві особистості, які вже встигли активнопроявити себе в студентському житті.

Виборча комісія на чолі з головою Андрієм Островським приймала заповненібланки з самого ранку. На кожній перерві студенти вишиковувались у черги,щоб віддати свій голос за одного з кандидатів. Голосування проводилось анонімно, за цим слідкували присутні представники парламенту. Віддати свійголос дозволялось лише студенту УМСА, який мав з собою документ-посвідчення особи.

Як показує статистика, до голосування долучились 270 виборців. В 33 бюлетнях було по дві та більше позначок, а 13 голосів було віддано проти всіх, але це не завадило точно підрахувати голоси. За результатами голосування на другий термін головою була обрана Щербина Олександра. За неї віддали свій голос 135 студентів (60%). Віталій Рибачук отримав лише 89 голосів (40%) від загальної кількості.

Саша вже рік очолювала студентський паламент і, можна точно сказати, робила це досить вправно. Ми впевнені, що обраний кандидат і надалі будегідно представляти нашу студентську родину.