День знань та посвята в студенти

1 вересня 2016 року, з нагоди Дня знань, в палаці дозвілля «Листопад» відбулося урочисте засідання вченої ради ВДНЗ України «Українська медична стоматологічна академія», яка у цьому році відзначає своє 95-річчя. В ході урочистого засідання відбулася посвята у студенти першокурсників, які успішно витримали вступні конкурсні випробування та стали членами великої сім`ї одного із провідних вищих навчальних закладів України.

В урочистих заходах взяли участь: керівництво обласних та міських органів влади, духовенство, члени ректорату, професорсько-викладацький склад, батьки студентів та самі студенти-першокурсники.

Урочисте засідання відкрив ректор академії, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, академік Української академії наук Ждан Вячеслав Миколайович. Ректор привітав першокурсників із зарахуванням до студентських лав академії та побажав майбутнім лікарям плідної та результативної праці, всебічного розвитку, підкорити нові вершини знань та досягти омріяної мети.

З вітальним словом звернулися і наші вельмишановні гості: народний депутат України, заслужений діяч науки і техніки України Іщейкін К.Є., Полтавський міський голова Мамай О.Ф., заступник Директора Департаменту ОЗ Полтавської обласної державної адміністрації Курилко Ю.В., його Високопреосвященство єпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, які щиро привітали студентів зі вступом до одного з найкращих вузів області та України і висловили впевненість, що більшість із нинішніх першокурсників долучаться до примноження здобутків академії та нашої країни.

Піднесена атмосфера панувала в залі під час проголошення урочистої клятви студента-першокурсника, яка спонукає на відмінне навчання, зразкову поведінку та активну громадську діяльність. Почесне право зачитати клятву студента ВДНЗУ «УМСА» надали Олесі Поровай та Володимиру Ксьонзу. І під одноголосне «Клянусь!» першокурсники вперше в житті одягли свої професійні білі халати та шапочки.

За доброю традицією ректор академії професор Ждан В.М. вручив першокурсникам символічні студентські атрибути: ключ від країни знань та студентський квиток.

Цікавою була й інформація у вигляді фільму про структуру, наукові, спортивні, мистецькі досягнення вишу, про можливості та чудові перспективи, які відкриває перед першокурсниками академія. У присутніх не залишилося сумніву, що ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» – сучасний навчальний заклад, який готує висококваліфікованих, творчих фахівців, справжніх професіоналів своєї справи.

У ході проведення урочистих заходів хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, які віддали своє життя за незалежність та цілісність нашої держави.

Неперевершені ж ведучі вечора А. Дворник та А. Лєвшин від імені усього студентства виразили вдячність усім батькам за їх турботу, терпіння та безмежну любов.

Присутніх на урочистому засіданні привітали художні народні самодіяльні колективи академії, які подарували чудові пісні та запальні танці.

В добру путь, першокурсники!

Нових вам творчих звершень та здобутків!