ВОЛОНТЕРИ ПРИДБАЛИ НЕОБХІДНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛТАВСЬКИХ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Вже 11 років поспіль на Полтавщині відбувається благодійна акція «Серце до серця». За цей час волонтери зібрали понад 1 мільйон гривень, придбали необхідне медичне обладнання у лікарні області.

Як відомо, головною метою діяльності Фонду є порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю і публічного звітування.

ХІ Всеукраїнська благодійна акція проходила з 4 по 24 квітня. Другий рік поспіль волонтери збирали кошти на закупівлю обладнання для реанімаційних відділень дитячих лікарень.

Не залишилися осторонь і студенти та співробітники нашої академії. 23-24 квітня в акції взяли участь 120 осіб, зібравши понад 10 тисяч гривень. Максимальну суму зібрав студент 1 курсу медичного факультету №1 Плясунов Владислав – 560 грн, а також студентка 3 курсу медичного факультету №1 Мазур Валентина – 436 грн.

16 лютого 2017 року до реанімаційного відділення Дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави передали життєво необхідне медичне обладнання для маленьких пацієнтів, придбане на зібрані кошти.

Завідувачу реанімаційним відділенням лікарні Володимиру Петровичу Саричеву було вручено перфузор «Компакт», 2 шприцеві інфузійні насоси, пульсоксиметр-монітор GIB з акумулятором і зарядним пристроєм, шприц Перфузор 50 мл з голкою для забору медикаментів. Така новітня апаратура значно підвищує шанси багатьох хворих дітей на виживання.

Володимир Петрович щиро подякував фонду та його волонтерам за надання необхідного дитячій реанімації сучасного та якісного медичного обладнання, за таку надважливу допомогу для порятунку дітей.

У свою чергу, регіональний представник Всеукраїнського благодійного Фонду «Серце до серця» у Полтавській області Наталія Удовиченко висловила вдячність усім волонтерам, регіональним представникам, обласним та районним управлінням міністерств та їх працівникам, спонсорам-підприємствам та приватним особам, всім доброчинцям за небайдужість та відповідальність, величезну відданість і працю, вкладену у підготовку та проведення Акцій фонду «Серце до серця».

Теплі слова подяки пролунали на адресу адміністрації та студентів ВДНЗУ «УМСА» за активну допомогу та участь у добрій справі, бажання присвятити свій час та з любов’ю у серцях приєднатися до людей, котрим не байдуже здоров’я нашої нації.

За участь в проведенні благодійної акції та розвиток благодійності в Україні, за оптимізм та віру в добру справу, за доброту та безкорисність, за щирість вчинків до людей, що потребують допомоги, за піклування про майбутнє, що виявляється в такому фантастичному результаті ВДНЗУ «УМСА» та студенти-активісти благодійної акції – Андрій Островський, Валерія Зайцева та Максим Шамонін отримали Подяки від благодійного фонду «Серце до серця».

Також волонтери анонсували наступну 12-ту кампанію. Протягом березня збиратимуть кошти на обладнання для ранньої діагностики і лікування вад зору у дітей. Всіх охочих запрошують долучитися.