Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

До Міжнародного дня рідної мови ВДНЗ України «УМСА», деканат медичного факультету №1, кафедра українознавства та гуманітарної підготовки (зав.кафедри доц. Лещенко Т.О.) щиро вітає

Ятченко Юлію, студентку 14 групи І курсу медичного факультету №1, та Варченко Ярославу, студентку 8 групи І курсу медичного факультету №1, за ІІ і ІІІ місця в ІІІ (обласному) етапі XVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика!

Студенток до участі в конкурсі підготували доцент кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Лещенко Т.О. та старший викладач кафедри українознавства та гуманітарної підготовки Юфименко В.Г.

Щороку викладачі кафедри українознавства та гуманітарної підготовки виявляють серед студентів-першокурсників найкращих знавців рідного слова. Цей навчальний рік не став винятком. Студенти академії охоче відгукнулися на конкурс й узяли у ньому активну участь. Спочатку змагалися на рівні груп і факультетів, а потім право представляти нашу академію на ІІІ (обласному) етапі вибороли ці студентки.

Цей конкурс сприяє вихованню патріотизму, шанобливого ставлення до культури українського народу, його духовних надбань..

18 лютого 2017 року пройшов ІV (Всеукраїнський) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Учасники працювали над виконанням завдань відповідно до Положення конкурсу. Результати будуть оголошені через місяць..

У цей день відбулося урочисте нагородження переможців обласного етапу. Вони отримали дипломи та цінні подарунки, а вчителі та викладачі – грамоти Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Вітаємо!