НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «МЕДИЧНІ СТАНДАРТИ ЛІКУВАННЯ ВНУТРІШНІХ ХВОРОБ У КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ»

22 лютого 2017 р. в аудиторії №5 ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» за підтримки МОЗ України, Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія» та за ініціативи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика відбувся науково-практичний семінар «Медичні стандарти лікування внутрішніх хвороб у клінічній практиці сімейного лікаря».

З вітальними словами виступили:

Ждан В.М. – ректор ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія», Лисак В.П. – директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, Гойда Н.Г. – професор кафедри управління охороною здоров’я НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Зокрема, проф. Ждан В.М. зупинився на актуальних питаннях підвищення рівня професійної підготовки сімейних лікарів, які надають медичну допомогу дорослому та дитячому населенню у сфері охорони здоров’я та забезпечення безперервного післядипломного навчання; проінформував присутніх, що в квітні 2017 р. буде відзначатися 20-річчя кафедри сімейної медицини і терапії ВДНЗУ «Українська медична стоматологічна академія».

Лисак В.П. зупинився на актуальності впровадження нормативно-правових актів з питань реформування охорони здоров’я на теренах Полтавської області, розповів про першочергові напрям роботи медичної реформи.

Гойда Н.Г. у своїй доповіді висвітлила сучасні підходи до розвитку сімейної медицини в Україні. Вона підкреслила, що основною складовою успішного розвитку загальної практики-сімейної медицини є кадровий потенціал: забезпеченість кадрами, укомплектованість посад, професійний рівень спеціалістів.

Після закінчення роботи семінару всі учасники та слухачі отримали сертифікати МОЗ України.