МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого у світі за ініціативи ЮНЕСКО відзначають Міжнародний день рідної мови. Цього дня викладачі кафедри українознавства та гуманітарної підготовки разом зі студентами факультету підготовки іноземних студентів провели низку заходів. Так, доц. Дегтярьова К.В., ст. викл. Владимирова В.І. та канд.пед.наук Шевченко О.М. разом зі студентами-іноземцями 1 і 2 курсів стоматологічного факультету організували круглий стіл «Рідна мова – багата спадщина».

Студенти дізналися про поняття рідної мови й історію святкування, розповідали про свої рідні мови – узбецьку, арабську, російську. На заході у виконанні студентів Іроди Ахтамової, Сардора Фармонова, Сухроба Бобохолова, Магхаіраха Ейада лунали вірші про любов до Батьківщини, до мови, своєї родини, кохання рідними мовами.

Доценти Л.В. Глобіна і Т.В. Тукова разом зі студентами-першокурсниками провели конкурс знавців мови «Моя любов – рідна мова». Студенти змагалися в читанні віршів рідними мовами, як-от: туркменською, узбецькою, французькою, арабською. Учасники показали достойне знання російської поезії. З великим задоволенням студенти відгадували загадки та читали скоромовки.