14 червня 2016 року з метою популяризації вивчення англійської мови в рамках проведення виховних заходів загальноміського значення викладачем кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Роженко Інесою Віталіївною спільно з іноземними студентами: Нтіамоа Соломон та Адам Роберта (1 курс 40 група медичний факультет), Ані Мондей Еммануель (1 курс 35 група медичний факультет), Рашид Кумар (1 курс 39 група медичний факультет), Мутумба Алан Франс (1 курс 37 група медичний факультет) – був проведений навчально-виховний захід, у якому взяли участь учні Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3. Метою заходу було залучити учнів до спілкування з носіями мови, сприяти розширенню країнознавчого світогляду, розвиткові комунікативної компетенції та мотивувати їх до подальшого вивчення мов. Студенти підготували ґрунтовні доповіді та презентації про свої країни, культурні традиції, особливості національних костюмів, страв і відпочинку.