День Святого Миколая

Напередодні Нового року ми відзначаємо День Святого Миколая. Існує повір'я, що у цей день відбуваються дива, здійснюються мрії, повертається здоров'я до хворих та приходить у дім благополуччя. Особливо бажаним є це свято для малечі, адже саме у ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається з неба і залишає усім слухняним діткам під подушкою подарунки.

У наш час з’явилась добра традиція – у День Святого Миколая вітати дітей, які найбільше потребують уваги, тепла й піклування.

17 грудня студенти-волонтери медичного факультету №1 – Войнаш Вікторія, Ільченко Наталія, Малик Анастасія, Помилой Олександр, Цимбал Анна, Шамонін Максим разом із Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали до дітей онкогематологічного відділення Полтавської міської клінічної лікарні з програмою «Святий Миколай до нас завітай!». Під час заходу малечі подарували іграшки, книжки, розмальовки, пазли, набори для творчості, зібрані студентами та викладачами академії.

А вже 19 грудня наші студенти разом із завідувачкою Науково-дослідної лабораторії інтернет-маркетингу ПУЕТ, к.екон.н., доцентом Т.О. Білобровою передали відділенню пральну машину, одинадцять конструкторів «LEGO», настільні ігри та солодощі, придбані на кошти благодійника Сіви Натана (м. Мельбурн, Австралія), бізнес-консультанта, аудитора, почесного професора ПУЕТ.