Урочисте покладання квітів до Дня міста

23 вересня Полтава відзначає 73-ю річницю визволення від німецько-фашистських загарбників та 1117-у річницю з дня заснування міста.

Адміністрація, ветерани, викладачі, співробітники та студенти Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія» разом із сотнями полтавців вшанували пам'ять тих, хто поліг у бою за свободу рідного краю та схилили голови перед усіма героями-визволителями, що здійснили великий, незабутній подвиг.

Співробітники академії разом із нашими високоповажними ветеранами урочисто поклали квіти до реконструйованого пам’ятника героям-медикам – нашим студентам й співробітникам, що загинули у роки Другої світової війни.

Шановний ветеран ВДНЗУ «УМСА» – завідувач кафедри шкірних та венеричних хвороб з судовою медициною професор Микола Олексійович Дудченко поздоровив усіх присутніх з великим святом та побажав процвітання і мирного неба над головою.

Потім представники академії святковою ходою рушили до Меморіалу Солдатської Слави, де разом із визволителями Полтави, ветеранським активом, керівниками області та міста, депутатами місцевих рад, представниками трудових колективів, громадських організацій та політичних партій, командирами військових частин Полтавського гарнізону, командиром 16-го окремого батальйону, який зараз перебуває у зоні АТО, студентами та усіма небайдужими мешканцями міста вшанували пам’ять героїв, полеглих в боях за Батьківщину, хвилиною мовчання і поклали квіти та урочисту гірлянду Шани до Вічного вогню.

Два роки і п’ять днів тривала окупація фашистами нашого міста. Та завдяки невмирущому подвигу героїв-визволителів, які ціною власного життя та здоров’я відважно боролися за волю й незалежність, рятували наше місто, країну та світ від нацистського поневолення, ми маємо можливість жити у вільній країні.

Ваш подвиг незабутній! Ми у вічному боргу перед Вами. Щиро дякуємо Вам, визволителям, низько вклоняємося за мирне небо над головою та бажаємо міцного здоров’я, наснаги та довгих років життя!