МІСТЕР УМСА 2017

21 лютого 2017 року відбувся конкурс серед сильної половини ВДНЗУ «УМСА» за звання найкрасивішого, ерудованого, талановитого, з почуттям гумору студента – «Містера УМСА 2017»!

Сімох конкурсантів чекали непрості випробовування: презентувати себе, як особистість, розкрити свої таланти, максимально продемонструвати інтелектуальні здібності та почуття гумору. Так як головна тематика заходу – «Люди, що творили історію», перед хлопцями постало ще одне завдання –яскраво розкрити образ обраного ними героя. Тому на дефіле учасники постали такими персонажами:

1. Фредді Мерк'юрі – Богдан Гонжак;
  2. Влад ІІІ Цепеш – Владислав Циганок;
  3. Мохаммед Алі – Махсун Будаков;
  4. Адріано Челентано – Алі Шахін;
  5. Джон Девісон Рокфеллер – Владислав Жарін;
  6. Джон Леннон – Максим Бусло;
  7. Чарлі Чаплін – Олександр Катишков;

Перший етап конкурсу запам’ятався веселими візитками, костюмоване дефіле не залишило байдужими серця жіночої половини залу, інтелектуальний конкурс потішив присутніх оригінальними відповідями, а таланти наших конкурсантів розставили всі крапки над «і», кожен глядач у залі обрав для себе фаворита.

Учасники були гідними суперниками, тому перед суддями постало непросте завдання. Оцінювання проводилося двома суддівськими комісіями. Перше журі складалося з: ректора ВДНЗУ «УМСА» професора Ждана В.М., начальника Управління у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради Ромас О.М., декана факультету іноземних студентів Бурі Л.В., заступника декана медичного факультету №1 Саргош О.Д., заступника декана стоматологічного факультету Омельченка О.Є., завідувача кафедри дитячої хірургічної стоматології Ткаченка П.І., голови студентського профкому академії Пікуль О.Ю.

До другого складу суддів увійшли куратори наших учасників, минулорічні містери, які ділилися власним досвідом з конкурсантами, так як вони знають цей конкурс не з чуток. Велику роль у проведенні заходу відіграли ведучі: студентка першого курсу медичного факультету №2 Сергєєва Богдана та перший Містер УМСА, хореограф-постановник конкурсу Звірянський Владислав, студент 4 курсу стоматологічного факультету.

За результатами оцінювання журі, номінації розділилися наступним чином:

Містер Харизматичність 2017 – Гонжак Богдан;

Містер Багатогранність 2017 – Циганок Владислав;

Містер Мужність 2017 – Шахін Алі;

Містер Артистичність 2017 – Жарін Владислав;

Містер Феєричність 2017 – Катишков Олександр;

Містер Креативність 2017 – Будаков Махсун;

Містер Кмітливість 2017 – Бусло Максим;

Віце-містер УМСА 2017 – Катишков Олександр;

Містер УМСА 2017 – Жарін Владислав.

Цей конкурс відбувся завдяки ентузіазму студентів, активній роботі його організаторів – студентського профкому, ректора ВДНЗУ «УМСА» професора Ждана Вячеслава Миколайовича, Управлінню у справах сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Захід проводився з благодійною метою, усі кошти, виручені з білетів, будуть направлені на допомогу маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення Дитячої міської клінічної лікарні м. Полтава.